Reprotužek není nikdy dost, tak se přidejte!

23. ledna 2014 v 17:47 | Reprotužka 0.13
Jelikož jsme na samém začátku cesty, tak nás není příliš. Proto vás žádám o laskavost. Pokud víte o někom dalším, kdo je stejně nespokojený jako my, my všichni - sdělte mu o nás. Čím víc nás tu bude, tím větší je naše šance na úspěch. A my přeci chceme, aby skončily ty problémy, které tu stále jsou, že? Stačí se podívat na předchozí článek a hned jste v obraze.
A zároveň bych ráda zmínila, že pokud je tu někdo, kdo by byl také ochotný se k nám přidat a aktivně sledovat situaci - a také informovat, jako to dělám teď já - nebo jen patřit k našemu Reprotužkovému týmu tady na blogu - nebo jen na facebooku, tak se určitě ozvětě, pokud máte zájem! Všichni jsme na jedné lodi, bojujeme za totéž, tak proč si nevypomoct, že? Kdyby něco, ozvěte se na náš mail: reprotuzky@centrum.cz, na náš facebook, klidně do zpráv a nebo přímo sem, do komentářů. Záleží jen na vás.

Zároveň bych ráda poukázala na to, že jsem do menu přidala první ikonku. A jak tam zmiňuji - umístěním ikonky na váš blog nás můžete podpořit. Zvlášť kdyby jste přidali proklik s odkazem na náš blog :)

Vaše Reprotužka 0.13
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Suki Hane Suki Hane | Web | 21. března 2014 v 22:32 | Reagovat

Ráda se k Reprotužkám přidám, pokud není pozdě (haha, já vím, nikdy asi není pozdě :D) a umístím si ikonku na blog.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama