Jak Blog.cz řeší problémy

22. ledna 2014 v 23:36 | Reprotužka 0.13
Po delší době se opět hlásím s článkem, ne jen na facebooku. A o čem se dnes chci pobavit? O tom, jak Blog.cz obratně okecává to, co by se spíš mělo řešit.
Pokud sledujete situaci na facebookové stránce Blog.cz - odkaz zde - pak si také možná čtete příspěvky ostatních, které na tuto facebookovou stránku vkládají. Jeden z těchto příspěvků je ale o něco peprnější, než ty ostatní. A čeho se vlastně týká? Přečtěte si to sami:


Ale copak by společnost Blog.cz mohla prostě vyřešit onen problém smazáním blogu a omluvit se za to, že to tak dlouho trvalo? Ne, tohle asi není jejich styl. Raději si budeme psát milion komentářů, které povedou pouze k velkému nic a žádnému řešení. Podívejte se sami:


A teď se mrkněme taky na onen zmiňovaný blog, o jehož zrušení se tu vlastně žádá. Myslím si, že nemá smysl vůbec nějak komentovat to, co Standa odpověděl, protože všichni víme, že ta odpověď vůbec k ničemu nevede.
Ale co ten blog?


A články?


A reakce v komentářích už myslím mluví opravdu za vše:Takže... co kdybys s tím už něco udělal Stando, hm?

Tohle je totiž stále jeden z důvodů existence Reprotužek - a jestli se s tím něco nepohne, začnu do toho šťourat. Tohle totiž není normální. A to, že Standovi zřejmě přijdou důležitější články na úvodce, není sice tak úplně naše věc - ale naší věcí je rozhodně to, jestli se nám líbí to, jak se k nám tým Blog.cz chová.
Co si o tom myslíte vy?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luss ^^ Luss ^^ | Web | 25. ledna 2014 v 15:29 | Reagovat

Je docela hnusné jak se někeří lidi chovají -,-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama