Leden 2014

Reprotužek není nikdy dost, tak se přidejte!

23. ledna 2014 v 17:47 | Reprotužka 0.13
Jelikož jsme na samém začátku cesty, tak nás není příliš. Proto vás žádám o laskavost. Pokud víte o někom dalším, kdo je stejně nespokojený jako my, my všichni - sdělte mu o nás. Čím víc nás tu bude, tím větší je naše šance na úspěch. A my přeci chceme, aby skončily ty problémy, které tu stále jsou, že? Stačí se podívat na předchozí článek a hned jste v obraze.
A zároveň bych ráda zmínila, že pokud je tu někdo, kdo by byl také ochotný se k nám přidat a aktivně sledovat situaci - a také informovat, jako to dělám teď já - nebo jen patřit k našemu Reprotužkovému týmu tady na blogu - nebo jen na facebooku, tak se určitě ozvětě, pokud máte zájem! Všichni jsme na jedné lodi, bojujeme za totéž, tak proč si nevypomoct, že? Kdyby něco, ozvěte se na náš mail: reprotuzky@centrum.cz, na náš facebook, klidně do zpráv a nebo přímo sem, do komentářů. Záleží jen na vás.

Zároveň bych ráda poukázala na to, že jsem do menu přidala první ikonku. A jak tam zmiňuji - umístěním ikonky na váš blog nás můžete podpořit. Zvlášť kdyby jste přidali proklik s odkazem na náš blog :)

Vaše Reprotužka 0.13

Jak Blog.cz řeší problémy

22. ledna 2014 v 23:36 | Reprotužka 0.13
Po delší době se opět hlásím s článkem, ne jen na facebooku. A o čem se dnes chci pobavit? O tom, jak Blog.cz obratně okecává to, co by se spíš mělo řešit.
Pokud sledujete situaci na facebookové stránce Blog.cz - odkaz zde - pak si také možná čtete příspěvky ostatních, které na tuto facebookovou stránku vkládají. Jeden z těchto příspěvků je ale o něco peprnější, než ty ostatní. A čeho se vlastně týká? Přečtěte si to sami:


Ale copak by společnost Blog.cz mohla prostě vyřešit onen problém smazáním blogu a omluvit se za to, že to tak dlouho trvalo? Ne, tohle asi není jejich styl. Raději si budeme psát milion komentářů, které povedou pouze k velkému nic a žádnému řešení. Podívejte se sami:


A teď se mrkněme taky na onen zmiňovaný blog, o jehož zrušení se tu vlastně žádá. Myslím si, že nemá smysl vůbec nějak komentovat to, co Standa odpověděl, protože všichni víme, že ta odpověď vůbec k ničemu nevede.
Ale co ten blog?


A články?


A reakce v komentářích už myslím mluví opravdu za vše:Takže... co kdybys s tím už něco udělal Stando, hm?

Tohle je totiž stále jeden z důvodů existence Reprotužek - a jestli se s tím něco nepohne, začnu do toho šťourat. Tohle totiž není normální. A to, že Standovi zřejmě přijdou důležitější články na úvodce, není sice tak úplně naše věc - ale naší věcí je rozhodně to, jestli se nám líbí to, jak se k nám tým Blog.cz chová.
Co si o tom myslíte vy?