Co se děje? (28.11.)

28. listopadu 2013 v 21:18 | Reprotužka 0.13
Jak jsem právě psala na náš facebook, tak se ozývám i sem. Samozřejmě obsáhleji. A o co tedy jde? Blog zase plně nespolupracuje ale na Srdci blogu stále nenacházíme nic, co by nás mohlo uklidnit, co by nám vysvětlilo to, co se opět děje. Ano, máme tu odpověď ze včerejška, ale stále by spoustu z nás zajímalo, proč ze strany Týmu Blog.cz jde o tak velice nepěkný, a možná až dětinský přístup. Stále dochází k mazání komentářů - ať už jsou zlostné jako je tento, který jistě z facebookové stránky Blog.cz brzy zmizí:

Ale víte, co na Srdci blogu naopak najdeme? Parádní anketu, s kterou si určitě Standa dal spoustu práce, když ji vymýšlel. Aby jste věděli, o co jde... Co si myslíte o slovu blogobrita? Blogobrita, vážně? To myslíte opravdu vážně? Evidentně se nám tu nikdo nepoučil, protože tohle je stále stejný přístup, který jsme pozorovali včera. Viz včerejší článek - kde jsme měli na facebookové stránce Blog.cz hádat blogerku, místo toho, aby se nějak vyjádřili k technickým problémům, které nás trápily. Ale podívejme se na již zmiňovaný článek na Srdci blogu.


Tento odkaz vás přesměruje rovnou k Anketě na Srdci blogu, kde můžete vyjádřit svůj názor, když jde o to příšerné slovo blogobrita. Pokud se nevyjádříte k nefunkčnosti nebo přístupu, možná vám tam i ten komentář nechají a nesmažou ho ;)

vaše Reprotužka 0.13
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zoey Zoey | Web | 30. listopadu 2013 v 9:12 | Reagovat

Napsala jsem jim, jaký jsou to pitomci, že jim nic nefunguje. Přímo k tomuhle článku, a to i pár dalších lidí. Dnes to tam samozřejmě není!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama