Listopad 2013

Co se děje? (28.11.)

28. listopadu 2013 v 21:18 | Reprotužka 0.13
Jak jsem právě psala na náš facebook, tak se ozývám i sem. Samozřejmě obsáhleji. A o co tedy jde? Blog zase plně nespolupracuje ale na Srdci blogu stále nenacházíme nic, co by nás mohlo uklidnit, co by nám vysvětlilo to, co se opět děje. Ano, máme tu odpověď ze včerejška, ale stále by spoustu z nás zajímalo, proč ze strany Týmu Blog.cz jde o tak velice nepěkný, a možná až dětinský přístup. Stále dochází k mazání komentářů - ať už jsou zlostné jako je tento, který jistě z facebookové stránky Blog.cz brzy zmizí:

Ale víte, co na Srdci blogu naopak najdeme? Parádní anketu, s kterou si určitě Standa dal spoustu práce, když ji vymýšlel. Aby jste věděli, o co jde... Co si myslíte o slovu blogobrita? Blogobrita, vážně? To myslíte opravdu vážně? Evidentně se nám tu nikdo nepoučil, protože tohle je stále stejný přístup, který jsme pozorovali včera. Viz včerejší článek - kde jsme měli na facebookové stránce Blog.cz hádat blogerku, místo toho, aby se nějak vyjádřili k technickým problémům, které nás trápily. Ale podívejme se na již zmiňovaný článek na Srdci blogu.


Tento odkaz vás přesměruje rovnou k Anketě na Srdci blogu, kde můžete vyjádřit svůj názor, když jde o to příšerné slovo blogobrita. Pokud se nevyjádříte k nefunkčnosti nebo přístupu, možná vám tam i ten komentář nechají a nesmažou ho ;)

vaše Reprotužka 0.13

Jak to včera probíhalo - Nefunkčnost Blog.cz: Prohlášení 3/3

28. listopadu 2013 v 10:52 | Reprotužka 0.13
A jak to nakonec skončilo? Blog.cz se nakonec
ozval! Sice jsme už nemohli nikdo napsat mail,
nemohli jsme se nic dozvědět z komentářů,
na facebooku nám to taky mazali, ale
nakonec jsme se odpovědi dočkali, jak jsme
vás informovali na našem facebooku.
Odpověď sice nebyla nijak moc zvláštní,
vlastně se příliš nelišila od odpovědi, kterou jsme my, blogeři dostali při minulé, ale kratší nefuknčnosti blogu, ale...
Odpověď to byla. Teď už zbývá jen několik otázek.

A co vysvětlení pro mazání těch komentářů a
té ignorace? Dostaneme nějaké vysvětlení?
Budeme příště předem informování o další
nefunkčnosti Blog.cz?

Jak to včera probíhalo - Nefunkčnost Blog.cz: Téma týdne 2/3

28. listopadu 2013 v 10:45 | Reprotužka 0.13

Reprotužky narazily na zvláštní a velice zajímavý článek na téma týdne, což je právě PROVOKACE. Velice výstižné téma, když jde o situaci, která zde vládla. Určitě si článek přečtěte, je z blogu mengano.blog.cz - a taky se podívejte na komentáře v oranžovém poli, které u toho článku byly.
Krom toho se pak podívejte na komentáře na světlém poli, které byly u posledního článku na Srdci blogu. Osobně jsem tam psala ohledně té nefunkčnosti blogu - a po chvíli můj komentář zmizel. Krásné vidět, že naše komentáře mažou vážně všem, pokud jsou to komentáře, které se jim nelíbí. Ale vážně, tohle není normální.

Jak to včera probíhalo - Nefunkčnost Blog.cz 1/3

28. listopadu 2013 v 10:39 | Reprotužka 0.13

Takhle to včera vypadalo, když se většina blogerů vztekala kvůli nefunkčnosti Blog.cz. Komentáře, které se týkaly tohoto problému byly bez milosti mazány jak na Srdci blogu, tak na facebookové stránce Blog.cz. A pak přišel tenhle příspěvek od Blog.cz na facebooku - no řekněte, přijde vám tohle normální? Nám tedy ne!

Pár slov úvodem

26. listopadu 2013 v 22:06

Asi si právě říkáte, o co tu jde.
Vysvětlím vám to.

REPROTUŽKY

  • Jsme skupina, která usiluje o ukončení všech těch dočasných stavů nefunkčnosti blog.cz, nebo bychom alespoň chtěli docílit toho, že o tom budeme alespoň předem informováni na hlavní stránce, což je samozřejmě jednodušší a snáze dosažitelný cíl, který by nebyl snad problémem i pro druhou stranu blogu.cz
  • Cílem Reprotužek bylo původně dosažení konce problémů ohledně nefunkčnosti blog.cz a hlavně nehezkého přístupu z druhé strany. Problémy ustaly, ale pořád se na blog.cz děje spousta věcí, která si jednoznačně zaslouží pozornost Reprotužek. AK, další řešení problémů, které nastávají - stále je toho dost, co je potřeba změnit. A proto tu Reprotužky jsou.
  • Pokud jste na straně Reprotužek, také vám tyhle věci vadí, tak se přidejte a podpořte nás. Jestli se máme něco pokusit změnit, tak nebude stačit, když nás bude pár odvážných. Pokud máme projevit nesouhlas, tak jedině v plné síle, protože jinak nebudou naše názory možná ani brány v potaz.
  • Reprotužkou se může stát každý, stačí se jen ozvat - ať už do komentářů nebo na náš facebook.